Hakkimizda

Bizi Tanıdıkça Doğru ve Kaliteli Yakıt Aldığınızı Göreceksiniz Firmamız sadece bir seferliğine yakıt hizmetini değil Sürekli olarak firmalara yakıt verme hizmetini ilke edinmiştir .

Gökçebel Başar Petrol, Toplam kalite ve kurumsal kimlik çerçevesinde ürün, hizmet ve teknolojisini sürekli geliştirmekte ve müşteri memnuniyetini ilk hedef olarak benimsemektedir. Bu bağlamda, istasyonumuzda sürekli ürün testleri yapılmakta ve müşteri anketleri ile memnuniyet seviyesi ölçülmektedir.

Amacımız; müşterilerimiz, çalışanlarımız, çevre ve toplum için çalışmalarımızı en etkin ve verimli şekilde sürdürmek, sürekli iyileştirme faaliyetlerini gerçekleştirerek rekabet avantajı elde etmek ve vizyonumuza ulaşmaktır.

– Hizmet ve Ürün Kalitesiyle Tüketicinin Birinci Tercihi Olmak.
– Türkiye Merkezli Uluslar Arası Petrol Şirketinin Bir Parçası Olmak.

Faaliyette Bulunduğumuz Sektörlerde; Bireye ve Topluma Saygılı, Hukuka, Ekonomik ve Ahlaki İlkelere Bağlı, Sağlık, Emniyet ve Çevreye Duyarlı Olarak, OPET Müşterilerinin Beklentilerini En Üst Seviyede Karşılamak.

– Müşteri Odaklı
– Dürüst ve Şeffaf
– Yenilikçi
– Yaratıcı
– Takım çalışmasına inanan
– Çalışanlarını sürekli geliştiren
– Çevre ve topluma duyarlı
– Dinamik

Faaliyette bulunduğumuz tüm alanlarda, tam müşteri memnuniyetini sağlamaya ve müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya yönelik kaynaklarımızı etkin yönetmeyi,
Hizmet kalitemizin sürekli iyileştirilmesi amacıyla tüm çalışanlarımızın gelişimini ve katılımını desteklemeyi,

OPET Değerlerine, çevreye ve topluma saygı bilinci içerisinde ülke ekonomisine katkıda bulunmayı,

Taahhüt ediyoruz.